bruce goldsmith design

System ratunkowy - OOPS

 

DLA KOGO?

Wiatr, pogoda i ludzie są nieprzewidywalni. Jeśli już oderwałeś się od ziemi, to powinieneś mieć spadochron ratunkowy Oops ze sobą. W przypadku problemów spadochron ratunkowy to Twoja ostatnia i najlepsza szansa by łagodnie powrócić na ziemię, tak więc proszę - lataj bezpiecznie. 

Opis

Uważamy, że nasze spadochrony Oops są najbardziej niezawodnymi i najbezpieczniejszymi systemami ratunkowymi. Są testowane na najwyższym możliwym poziomie, ponieważ nie chcemy nad tym zastanawiać ponownie, kiedy naprawdę będziemy zmuszeni by go użyć.

Spadochron zapasowy Oops jest wyzwalany ręcznie, został wyprodukowany na najwyższym możliwym poziomie, w oparciu o technologię cięcia maszynami CNC i w oparciu o najwyższej możliwej jakości materiały, jakie tylko udało się nam znaleźć.

Stworzyliśmy 4 dogodne rozmiary, pasujące prawie dla każdego pilota. Oops został zaprojektowany dla maksymalnej masy startowej 90, 110 i 135 kg, a lekka wersja tandemowa do 210 kg. Wraz ze spadochronem otrzymujecie lekką, szybko otwieralną kopertę z wytrzymałego materiału Rip-Stop. System ratunkowy Oops zmieści się do większości standardowych uprzęży paralotniowych.

UWAGI BRUCE'A

Czy to podczas lotów testowych, czy podczas nauczania latania, wymagam najlepszego dostępnego systemu ratunkowego. Nie chcę niczym ryzykować, nie chcę by zawiódł plan - B, Ty również nie powinieneś. Gorąco zalecam by zawsze latać ze spadochronem ratunkowym Oops, ale proszę - staraj się go nie użyć. 

Dane Techniczne

Oops

90

110

135

210

 
Waga 1,4 1,7 2,0 2,8 kg
Obciążenie (maksymalne) 90 110 135 210 kg
Powierzchnia 24,0 29,2 35,8 55,8 m2
Certyfikat EN

Materiały

BGD w swoim sprzęcie stosuje wyłącznie najlepsze, najwyższej jakości materiały.

Czasza: Tkanina spadochronowa AF0801B
Liny: Lanex i Edelrid
Taśmy: 20mm - Mouka Tišnov
Karabińczyk: Kwadrat Maillon Rapide 6.0 CI